Başvuru Formu (Application Form)/ Tekniker İstihdamı (TT Tekniker)
Adınız Soyadınız (Full Name) *
Cinsiyetiniz (Gender) *
Doğum Tarihiniz (Date of Birth) *
E-posta Adresiniz (Email Address) *
İletişim için kullandığınız e-posta adresini yandaki alanda belirtiniz. Özgeçmişinizi daha sonra güncellemek ve sizinle iletişim kurmak için bu e-posta adresi kullanılacaktır. (Please write your current email address on the left. This email address will be using for contact and update to application.)
Şifreniz (Password) *
E-posta adresiniz ve şifreniz ile başvurunuzu daha sonra güncelleyebilirsiniz. Bu amaçla, en az 8 karakterden oluşan bir şifre giriniz. (You may change your email address and password or you may update your application. Password must be at least 8 characters.)
Şifre (Tekrar) / Password (Again) *
Ön Mülakat Formu (Preliminary Interview Form) 
Aşağıdaki ön mülakat formu, ilan sahibi kurum tarafından bu ilana eklenmiştir. İlana başvuru yapabilmek için ilk olarak ön mülakat formunu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldururken vereceğiniz cevaplar, mülakata çağrılmanıza ve projeye kabul edilmenize yardımcı olacaktır. Bu yüzden formu eksiksiz olarak doldurunuz.
Formu doldurduktan sonra, Başvurularım sayfasından bu forma tekrar erişerek verdiğiniz cevapları görebilir ve ilan yayında kaldığı müddetçe, verdiğiniz cevaplar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.
(The below given preliminary interview form was added by the corporation. You must complete the pre-interview form to apply for the recruitment ad. The answers will have been assisted for invitation to interview and get accepted to project.
After completing, this form has been able to seen and you may get a change on your answers as long as the recruitment ad broadcast at the page of Applications)
Tc Kimlik Numarası *
Eğitim Durumu *
Not:
Lütfen son mezun olduğunuz okul bilgilerini giriniz
Sürücü belgesine sahip misiniz? *
Not:
Lütfen sürücü belgenizin türünü giriniz
İkamet ettiğiniz şehir *
Aktif Türk Telekom Dış Kaynak çalışanı mısınız? *
Not:
Evet ise çalıştığınız il bilgisini giriniz
Çalışmak istediğiniz bölge müdürlüğü *
Not:
Çalışmak istediğiniz il bilgisini giriniz
Üyelik Bilgileri (Affiliation Information) 
Niyet Mekubu / Tekniker İstihdamı (TT Tekniker) başvuru nedenlerinizi belirtiniz. 
Güvenlik Kodu
Sol taraftaki güvenlik kodunu giriniz.
Eğer kodunu düzgün görüntüleyemiyorsanız, yenile düğmesine tıklayarak yeni bir kodu üretiniz. (Type the letters left side. If that can't view please click on reload button for the new code.)
Güvenlik Kodu (Security Code) *
* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur. (required)